1. Strona główna
  2. Akcesoria sieciowe
  3. Transmisja światłowodowa
  4. Kable światłowodowe
  5. Kabel światłowodowy B2ca jednomodowy uniwersalny trudnopalny “FireHardy” ZW-NOTKtsdD / U-DQ(ZN)BH – SM 8J 9/125 LSOH ALANTEC FOK-U8J-SM-B

Kabel światłowodowy B2ca jednomodowy uniwersalny trudnopalny “FireHardy” ZW-NOTKtsdD / U-DQ(ZN)BH – SM 8J 9/125 LSOH ALANTEC FOK-U8J-SM-B

Cena netto:

7616,67  9368,50  brutto

Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do rabatów!

Produkt dostępny

Produkty powiązane

Brak wyników.
Włókna jednomodowe typu G.657.A2 o trzykrotnie mniejszym promieniu gięcia w porównaniu do włókien typu G.652.D (zachowana pełna kompatybilność).
Włókna jednomodowe o bardzo małym promieniu gięcia, ze względu na łatwość instalacji wykorzystuje się głównie w sieciach lokalnych FTTH- Fiber To The Home, FTTD – Fiber To The Desk oraz kampusowych, ale nie ma przeciwskazań do stosowania w sieciach rozległych.
 
W kablu włókna optyczne pozostają zabezpieczone przed wilgocią dzięki zastosowaniu pęczniejącego materiału pochłaniającego wilgoć oraz chronione antygryzoniowo włóknami szklanymi.
 
Powłoka trudnopalna B2ca przebadana i zgodna  z rozporządzeniem CPR 305/2011, spełniająca wymogi rygorystycznych norm bezpieczeństwa (szpitale), oraz idealnie nadająca się do stosowania w budynkach o wysokich wymogach z zakresu bezpieczeństwa (budynki użytkowe i biura). Co zostało potwierdzone odpowiednim certyfikatem jakości.
 
 

PRZEKRÓJ KABLA 


WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE
Średnica zewnętrzna 6,1 mm* (tolerancja średnicy zewnętrznej kabla +/- 5%)
Waga 8 włókien: 45 kg
Maks. siła ciągnienia (statyczna) 1000 N
Rodzaj włókna G.657.A2
Maks. siła ciągnienia (dynamiczna) 2000 N
Odporność na zgniatanie (max.) 200 N/cm
Min. promień zgięcia podczas instalacji R = 50 mm
Odporność na wodę odporny na wzdłużną penetrację wody poprzez zastosowanie pęczniejącego materiału
Euroklasa CPR B2ca
BUDOWA
Elementy wytrzymałościowe otulina z włókien szklanych
Powłoka zewnętrzna LSOH – bezhalogenowa, odporna na UV, grubość 1,3mm, kolor żółty, nadruk informacyjny biały, licznik długości co 1m
Kolor włókien 1. Czerwony, 2. Zielony, 3. Żółty, 4. Niebieski, 5. Biały, 6. Fioletowy, 7. Pomarańczowy, 8. Czarny
TEMPERATURA
Składowania od -40°C do +70°C
Instalacji od -5°C do +60°C
Pracy od -40°C do +70°C
PARAMETRY WŁÓKIEN OPTYCZNYCH
Tłumienność dla długości fali w paśmie 1310 nm–1625 nm 1310 nm – ≤ 0.33 dB/km
1383nm – ≤ 0.31 dB/km
1550nm – ≤ 0.19 dB/km
1625nm – ≤ 0.22 dB/km
Tłumienność w paśmie 1383 ± 3 nm ≤ 0.31 dB/km
Długość fali zerowej dyspersji chromatycznej λ0 1302nm ≤ λ0 ≤ 1322nm
Współczynnik dyspersji chromatycznej D ≤ 0.090 ps/(nm2⋅km)
Nominalna średnica pola modu (dla λ = 1310 nm) 9.20 µm
Długość fali odcięcia dla włókna w kablu ≤ 1260 nm
Tłumienność 100 zwojów o średnicy 60 mm dla długości fali 1625 nm ≤ 0.05 dB

Produkty polecane

Brak wyników.