Adapter światłowodowy multimodowy OM4 SC simplex ALANTEC FOA-SC-MMS-4

Cena netto:

2,37  2,92  brutto

Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do rabatów!

Produkt dostępny

Produkty powiązane

Brak wyników.

Adaptery pozwalają na łączenie pary włókien światłowodowych zakończonych wtykami. Najczęściej wykorzystywane w przełącznicach, łącząc patchcordy z pigtailami
zespawanymi z kablem światłowodowym lub w gniazdach abonenckich. Zależnie od zaleceń projektowych oraz funkcjonalności stosuje się różne złącza. Najpopularniejszymi obecnie na rynku są złącza SC oraz LC ze względu na proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie na panelu oraz plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą).

 

CECHY

  • złącza światłowodowe SC
  • zapewniają najwyższe parametry transmisyjne i eksploatacyjne
  • elementy połączeniowe dostępne w wersjach MM, SM, PC i APC oraz w wersji DUPLEX


DANE TECHNICZNE
Rodzaj MultiMode OM4
Transmisja simplex
Typ UPC
Typ złącza SM PC 0º
Straty wtrąceniowe IL (dB) 0,15
Powtarzalność IL (dB) ±0,1
Trwałość ponad 1000 cykli
Temperatura pracy (ºC) od -40 do +85
Średnica ferruli (mm) 2,5

Produkty polecane

Brak wyników.