Adapter światłowodowy multimodowy OM3 LC duplex ALANTEC FOA-LC-MMD-3

Cena netto:

8,93  10,98  brutto

Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do rabatów!

Produkt dostępny

Produkty powiązane

Brak wyników.

Adaptery LC są wyspecyfikowanymi przez komitety normalizacyjne interfejsami światłowodowymi. Funkcjonują jako pojedyncze (simplex) i podwójne (duplex), w wykonaniach z ceramicznym lub metalowym elementem dopasowującym, a także jako adaptery wykorzystywane w technice wielomodowej.

CECHY

  • adapter do interfejsu światłowodowego LC/LC
  • dostępny dla jednomodów APC i PC oraz wielomodów OM2, OM3 i OM4
  • w zalezności od wersji adapter dostępny w kolorze beżowym, turkusowym, niebieskim i zielonym


DANE TECHNICZNE
Rodzaj MultiMode OM3
Transmisja duplex
Złącze LC

Produkty polecane

Brak wyników.