Adapter światłowodowy jednomodowy SM LC/APC duplex ALANTEC FOA-LCA-SMD

Cena netto

4,12  5,07  brutto

Produkt

Zarejestruj się i uzyskaj dostęp do rabatów!

Produkty powiązane

Brak wyników.

Adaptery LC są wyspecyfikowanymi przez komitety normalizacyjne interfejsami światłowodowymi. Funkcjonują jako pojedyncze (simplex), podwójne (duplex) i poczwórne (quad), w wykonaniach z ceramicznym lub metalowym elementem dopasowującym, a także jako adaptery wykorzystywane w technice jednomodowej do złącz typu PC i APC (kątowych).

CECHY

  • adapter do interfejsu światłowodowego LC/LC
  • dostępny dla jednomodów APC i PC oraz wielomodów OM2, OM3 i OM4
  • w zalezności od wersji adapter dostępny w kolorze beżowym, turkusowym, niebieskim i zielonym
 

DANE TECHNICZNE

RodzajSingleMode
Transmisjaduplex
ZłączeLC/APC
 


Produkty polecane

Brak wyników.

ZAŁÓŻ KONTO I ZYSKAJ DOSTĘP DO RABATÓW!