Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Kategorie

Firma Visionite Polska działa na rynku Polskim od marca 2009r. Jako spółka działamy od grudnia 2011 roku. 
Główną sferą działalności firmy jest dostarczanie kompleksowych rozwiązań z zakresu telewizji przemysłowej, systemów alarmowych, kontroli dostępu.
Od 2011 roku na rynek wprowadziliśmy markę IGSON. Wysoka jakość w rozsądnej cenie- to podstawowy atut kamer i rejestratorów Visionite Polska S.C. 
Jesteśmy też pionierem rozwiązań HD-SDI w Polsce. Jako jedna z pierwszych firm na terenie Polski oferowaliśmy te rozwiązania- nawiązując przy tym stałą współpracę z koreańską firmą Comart System KFT w zakresie dystrybucji oraz sprzedaży kamer, rejestratorów oraz komputerowych kart zapisu. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem sprzętu firmy Comart na terenie Polski.
Od czerwca 2014 roku w ofercie pojawiły się kamery IP marki IGSON. 
W tej chwili w ofercie posiadamy wszystkie dostępne systemy telewizji przemysłowej czyli Analogową, AHD, HD-TVi, HD-CVI, HD-SDI oraz IP co pozwala na dopasowanie sprzętu do każdego rodzaju inwestycji.

Od marca 2015 roku zostaliśmy certyfikowanym partnerem marki HIKVision. W ofercie także systemy monitroignu Dahua, Systemy Alarmowe Satel, Genovo, Zasilacze i osprzęt PULSAR i wiele innych.

Od września 2019r poszerzyliśmy nasz asortyment o nowoczesne i ekologiczne pompy ciepła.

Visionite Polska S.C. nie prowadzi sprzedaży detalicznej.

W sprawach handlowych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32 280 51 08

Zapraszamy

Zespół Visionite Polska S.C.

Witryna stworzona na platformie